Pzt - Cuma 9:00-18:00 + (90) 232 502 47 87 - 0 (850) 211 09 35
info@emodayazilim.com

Microcell

Laboratuvar Bilgi Sistemi Yazılımı
Laboratuvar Bilgi Sistemi Yazılımı

Microcell Patoloji Yazılımı

Hastane ve Laboratuvarlara hizmet veren merkez laboratuvarlar için geliştirilen Laboratuvar Bilgi Sistemi Yazılımı

Tüm özel hastane ve kamu hastanelerinin hizmet aldığı laboratuarların hastane ile koordinasyonunu sağlayacak web üzerinden veri akışı ile güvenli veri akışını sağlayacak, otomatik e fatura sistemi, e-imza modülleri ve müşteri beklentileri doğrultusunda bir çok muadillerine göre yenilik getirecek, çoğu laboratuarın manuel yaptığı çoğu işleri elektronik ortama taşıyacak olan yazılım: Microcell…

Sağ ekranda görüldüğü üzere sisteme giriş olunca otomatik olarak sisteme girilen bilgi Laboratuarın ekranına yeni veri girişi olarak giriş olacaktır. Girilen veride hastanın bilgisi, yapılacak işin bilgisi vb tüm detaylar yer alacaktır. Laboratuar ilgili numune fiziki olarak laboratuara gelene kadar işlemi bekletir. Numune Laboratuar merkezine ulaştıktan sonra işlem başlatılır.

Sol ekranda görüldüğü üzere Patoloji Listesini filtreleme seçenekleri ile istediğiniz veriye ulaşabilir, arama yapabilir veya Excel olarak dışarı aktarım yapabilirsiniz. Burada ayrıca rapor bilgilerini, alanları görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Yazılımımız sayesinde tüm hasta özel bilgileri ve hastalık bilgileri ömür boyu dijital ortamda imzalı ve güvenli bir şekilde saklanmaktadır. Bunun yanında çok miktarda rapor girişi sayesinde oluşan fatura işlemlerinin e-fatura sayesinde en az işlemle tamamlanmaktadır.

Sağ tarafta gördüğünüz ekranda iste Doktor ve Hastane ekleme seçeneklerini görmektesiniz. Modül şeklinde tasarlanmış olan yazılımımızda, ayrıca Muhasabe Takibi, Raporlama Takibi, Personel Takibi de yapabilmektesiniz.

Bu yazılım sayesinde işlem kağıdı lüzumunu ortadan kaldırıyoruz. Gönderilen numuneler için yazılım bildirimi sayesinde numunenin durumunu, laboratuara ulaşıp ulaşmadığını saniyeler içinde öğrenebilirsiniz. Ayrıca aylık olarak SGK’ya bildirilmesi gereken kayıtları da tek tek raporlayıp dosyalamak yerine yazılımımız ile tüm iş süreçlerini online olarak takip edebileceksiniz.

 

Sol kısımda ise yazılımın web arayüzünü görmektesiniz. Tutulan tüm log kayıtlarını giriş çıkışları, oluşturulan raporları ve bilgileri bu web arayüzünden keşfedebilir ve raporlarınızı inceleme altına alabilirsiniz.

Referanslarımız